Szmek Antonín - Suszková Eliška - skvělé výsledky!

12.10.2018

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci všem třem párům!

Gorolweb: https://www.gorolweb.cz/velky-uspech-tanecniku-elanu-suszkova-a-szmek-skoncili-ctvrti/

TŘINEC Mladý nadějný pár Eliška Suszková a Antonín Szmek na mezinárodní soutěží Czech Dance Open Ostrava 2018 se protančili v kategorii JUN II do finále, celkově získali 4. místo.

"Je to obrovský úspěch, výsledek tvrdé práce. Hodiny tréninků na parketu, ke kterým oba přistupují velmi zodpovědně. V Ostravě v této kategorii se sešlo 40 nejlepších párů z Evropy, porazili i řadu skvělých českých tanečníků. Tento výsledek nás velmi těší, je to dobrý signál, že ve výchově mladých tanečníků jdeme správným směrem. Pár spolupracuje především s trenérem Filipem Karáskem z Ostravy a Katarzynou Niedobovou, naší tanečníci. Spolupráce přinesla skvělý výsledek," podotkl trenér Bogdan Sikora.

"Z úspěchu máme obrovskou radost. Takový výsledek jsme nečekali, je to motivace do další práce," jedním dechem doplnili Eliška a Toník.

Klub Elán v Ostravě reprezentovaly ještě dva taneční páry: Kristýna Mužná - Daniel Sokol a David Herman - Eliška Koštovalová. Obě dvojice se probojovaly ve standardních tancích do semifinále.

TK Elán Třinec z.s.
Všechna práva vyhrazena 2017
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky